۹ فروردین ۱۴۰۳

فروش نرم افزارهای دینی با تخفیف ویژه در نمایشگاه قرآن

فروش نرم افزارهای دینی با تخفیف ویژه در نمایشگاه قرآن
غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در سی یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن اقدام به فروش نرم افزارهای دینی با تخفیف ویژه کرده است.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در سی یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن اقدام به فروش نرم افزارهای دینی با تخفیف ویژه کرده است. محمد قربانی، معاون بازرگانی و خدمات فرهنگی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و مسئول غرفه این مرکز گفت: ما بر اساس دو موضوع در نمایشگاه قرآن امسال اقدام به ارایه خدمات به مراجعه کنندگان‌ کرده ایم. اولین هدف معرفی نسخه چهارم از نرم افزار جامع تفاسیر است. هدف دوم معرفی و توضیح کاربست هوش مصنوعی در علوم انسانی و علوم اسلامی به مراجعه کنندگان می باشد.

وی اظهار کرد: مرکز نور سال ۱۳۶۸ به دستور مقام معظم رهبری تاسیس شده است و حدود ۳۵ سال است که در حوزه های مختلف علوم اسلامی فعالیت می کند.

وی با بیان اینکه مرکز نور تا کنون بالغ بر ۶۰۰ عنوان نرم افزار دینی تولید کرده است افزود: حدود ۳۰ سایت مهم داریم و دهها نرم افزار آندرویدی و آ او اس هم تولید کرده ایم ضمن اینکه نرم افزارهای حوزه علوم قرآن و حدیث مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به صورت رایگان عرضه می شود.

گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۳۱۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر