۹ فروردین ۱۴۰۳

همه دانش‌بنیان‌های قرآنی در غرفه دانش‌بنیان نمایشگاه قرآن

همه دانش‌بنیان‌های قرآنی در غرفه دانش‌بنیان نمایشگاه قرآن
ساجدی مدیر بخش نوآوری‌های قرآنی نمایشگاه قرآن می‌گوید: تنها ۱۴ مجموعه دانش‌بنیان در حوزه قرآن داریم که همگی اینجا مستقر شده و در حال ارائه خدمت هستند.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اگر سری به سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن زده باشید حتما متوجه بخش بزرگ «هوش مصنوعی» شده‌اید. بخشی که زیر دسته قسمت «نوآوری‌های قرآنی» بوده و برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای مراجعان تدارک دیده است.

سیدیاسر ساجدی مدیر بخش نوآوری‌های قرآنی می‌گوید: تنها ۱۴ مجموعه دانش‌بنیان در حوزه قرآن داریم که همگی اینجا مستقر شده و در حال ارائه خدمت هستند. از دانش‌بنیان‌ها مجموعه رصدگر عمیق آسمان و مؤسسه دبستانی‌ها توانستند خودشان حضور پیدا کنند و غرفه بگیرند؛ اما ما یک غرفه متمرکز تحت عنوان صنایع خلاق برای آن‌ها در نظر گرفتیم که مابقی دانش‌بنیان‌های حوزه قرآن و خدمات و محصولات آن‌ها را آن جا معرفی می‌کنیم.

او ادامه داد: هر کدام از دانش‌بنیان‌ها یک شب می‌آیند به این غرفه به طور اختصاصی خدمات و محصولات خود را معرفی می‌کنند. تبیان به عنوان یک خانه خلاق در بخش ما است. ساجدی مفهوم «خانه خلاق» را این طور توضیح داد: خانه خلاق مجموعه‌ای است که مؤسسات و استارت آپ‌های خلاق مکان، امکانات و ... به آن‌ها می‌دهند تا رشد کنند و به بالندگی و محصول برسند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از اول فرودین‌ماه در شبستان مصلی امام خمینی(ره) آغاز شده و تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید : ۱۸۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر