۹ فروردین ۱۴۰۳

روشن کردن شمع به یاد کودکان غزه در نمایشگاه قرآن

روشن کردن شمع به یاد کودکان غزه در نمایشگاه قرآن
شرکت دانش بنیان هنرهای خلاق رسانه ای صور که در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور یافته در نهمین روز نمایشگاه قرآن کریم اقدام به برپایی یادبوی برای کودکان غزه نمود.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، شرکت دانش بنیان هنرهای خلاق رسانه ای صور که در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور یافته در نهمین روز نمایشگاه قرآن کریم اقدام به برپایی یادبوی برای کودکان غزه نمود. مسئولین این نهاد با روشن کردن شمع یاد و خاطره کودکان غزه نمود.

همچنین شماری از کودکان نیز با کشیدن نقاشی آن را تقدیم کودکان غزه کردند. شمار شهدای تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۳۲ هزار و ۵۵۲ تن افزایش یافته است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۳۳۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر