۹ فروردین ۱۴۰۳

اکران انیمیشن «بی‌پلاک» در شب‌های قدر در خیمه حضرت قاسم بن‌الحسن (ع)

اکران انیمیشن «بی‌پلاک» در شب‌های قدر در خیمه حضرت قاسم بن‌الحسن (ع)
مسئول بخش نوجوان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: ان‌شاء‌الله در شب‌های قدر اکران انیمیشن «بی‌پلاک» را برای مخاطبین خواهیم داشت.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مهدی جعفری جوزانی، مسئول بخش نوجوان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اعلام این خبر که ان‌شاء‌الله در شب‌های قدر اکران انیمیشن «بی‌پلاک» را برای مخاطبین خواهیم داشت، گفت: بخش نوجوان نمایشگاه قرآن به لحاظ وسعت دو و نیم برابر سال گذشته شده، ازدحام جمعیت در این بخش بالاست و تعداد بازدیدکنندگان از بخش نوجوان به نسبت سال گذشته تقریباً سه برابر شده است. جعفری جوزانی ادامه داد: همزمان با شب‌های ولادت امام حسن مجتبی (ع) در خیمه حضرت قاسم بن‌الحسن (ع) برای نخستین بار اکران انیمیشن «بی‌پلاک» را داشتیم. این انیمیشن محصول پویانمایی صباست. موضوع این انیمیشن درباره بخشی از زندگی شهید ابراهیم هادی است، که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. ما در دو شب پیاپی در هشت سانس اکران انیمیشن را داشتیم. محل اکران این انیمیشن در انتهای شبستان مصلی امام خمینی (ره) در ستون ۱۱۹ و ۱۲۰ است.
تعداد بازدید : ۲۳۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر