۹ فروردین ۱۴۰۳

امضای میثاق‌نامه میان کانون‌های مساجد استان قزوین

امضای میثاق‌نامه میان کانون‌های مساجد استان قزوین
سه باب از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با حضور مشاور رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور و به صورت برخط، همزمان با برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن، میثاق نامه امضا کردند.

به گزارش ستاد خبر سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، آیین امضای میثاق نامه بین سه کانون فرهنگی هنری مساجد استان قزوین، چهارشنبه شب ۸ فروردین ماه به صورت ارتباط برخط با غرفه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

 مشمول مدیر مرکز همراه مسجد ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و مرتضی طاهریان مشاور رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و حجت الاسلام سیدرئوف تقوی مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین در آیین امضای میثاق نامه بین سه کانون فرهنگی هنری مساجد استان قزوین که به صورت برخط برگزار شد، حضور داشتند.

 در این آیین، کانون های فرهنگی هنری نصر، جوادالائمه و سنجیده، میثاق نامه ای را در محورهای مختلف فرهنگی امضا کردند.

شایان ذکر است، این میثاق نامه در ۱۲ محور و در عرصه های مختلف فرهنگی، دینی و با هدف گسترش تعامل و همکاری مضاعف میان بچه های مسجد به امضای مدیران این کانون ها رسید.

تعداد بازدید : ۱۵۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر