۸ فروردین ۱۴۰۳
معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:

لازم است متناسب با حجم بالای دشمنی نظام سلطه، فعالیت دینی خود را افزایش دهیم

لازم است متناسب با حجم بالای دشمنی نظام سلطه، فعالیت دینی خود را افزایش دهیم
دکتر اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با حضور در بخش حوزوی سی و یکمین نمایشگاه بین اللمللی قرآن کریم، گفت: دشمن به خوبی فهمیده است که آنچه می تواند کیان او را به خطر بیندازد ارزش های اسلامی می باشد که در قرآن کریم و مکتب اهل بیت وجود دارد لذا این حجم از توطئه و دشمنی از سوی رژیم غاصب صهیونیستی علیه اسلام و قرآن کریم به راه می افتد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،   دکتر اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با حضور در بخش حوزوی سی و یکمین نمایشگاه بین اللمللی قرآن کریم، گفت: دشمن به خوبی فهمیده است که آنچه می تواند کیان او را به خطر بیندازد ارزش های اسلامی می باشد که در قرآن کریم و مکتب اهل بیت وجود دارد لذا این حجم از توطئه و دشمنی از سوی رژیم غاصب صهیونیستی علیه اسلام و قرآن کریم به راه می افتد.

وی افزود: لازم است که ما نیز متناسب با حجم بالای دشمنی نظام سلطه، فعالیت دینی خود را افزایش دهیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه خاطرنشان کرد: حوزه علمیه امروز وظیفه سنگینی بیشتر از قبل بر عهده دارد؛ من معتقدم که همه ما باید به حوزه کمک کنیم ما باید همان گونه که رهبری معظم انقلاب مشارکت مردم در اقتصاد را مطالبه کرده اند برای تقویت حوزه نیز باید مشارکت مردم از حیث مادی و معنوی اتفاق بیفتد.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۴۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر