۸ فروردین ۱۴۰۳
بخش بین الملل؛

بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن کریم امشب پایان می‌یابد

بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن کریم امشب پایان می‌یابد
بخش بین‌الملل سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم امشب هشتم فروردین‌ماه به پایان می‌رسد. در بخش بین‌الملل کشورهای مسلمان همچون امارات متحده عربی، الجزایر، عربستان سعودی، تونس، کویت، تایلند، بنگلادش، عراق، فلسطین، مالزی، اندونزی، سریلانکا، هند، بحرین و پاکستان حضور دارند.
 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  بخش بین‌الملل سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم امشب هشتم فروردین‌ماه به پایان می‌رسد. در بخش بین‌الملل کشورهای مسلمان همچون امارات متحده عربی، الجزایر، عربستان سعودی، تونس، کویت، تایلند، بنگلادش، عراق، فلسطین، مالزی، اندونزی، سریلانکا، هند، بحرین و پاکستان حضور دارند. همچنین کشورهای غیرمسلمانی همچون فرانسه، چین، کرواسی و روسیه در این دوره حضور فعال دارند. در این میان نماینده ۷ کشور دیگر نیز تنها به عنوان میهمان در نمایشگاه حضور دارند. طی هشت روز گذشته در بخش بین‌الملل هر روز نشست‌های مختلفی با حضور نمایندگان کشورهای حاضر برگزار شد. ضمنا نمایشگاهی نیز از آثار هنری کشورهای مختلف به نمایش عموم گذاشته شد. از نقاط مثبت نمایشگاه قرآن کریم امسال هم  جانمایی مناسب بخش بین‌الملل در بدو ورود به نمایشگاه است. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۲۴۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر