۸ فروردین ۱۴۰۳
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور:

دشمن خیال می‌کند با اهانت می‌تواند قرآن را تضعیف می‌کند

دشمن خیال می‌کند با اهانت می‌تواند قرآن را تضعیف می‌کند
حجت‌الاسلام خداداده گفت: دشمن خیال می‌کند با اهانت می‌تواند قرآن را تضعیف کند، در حالی که در اصل به تقویت شدن آن دامن می‌زند.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام و المسلمین کمال‌الدین خداداده، رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم درباره نقش نمایشگاه در عرضه فعالیت‌های قرآنی گفت: نمایشگاه قرآن می‌تواند اتفاقات خوبی را در حوزه‌های قرآنی رقم بزند؛ چراکه هم موسسات قرآنی خود را عرضه می‌‌کنند، هم جامعه قرآنی در یک رویداد قرآنی شرکت می‌کند. هرچقدر رویدادهای قرآنی بیشتر باشد، زمینه جریان‌سازی کودکان و نوجوانان را فراهم می‌کند. حجت‌الاسلام خداداده درباره فعالیت مروّجان قرآنی در کشورهای غیر اسلامی که نقطه مقابل اهانت‌های صورت گرفته در کشورهای غربی است، گفت: اگرچه اهانت به قرآن قلب‌ها را به درد می‌آورد، اما معجزه قرآن خودِ قرآن است. وقتی مردم دنیا قرآن را می‌خوانند، علاقه‌مندان و شیفتگان به آیات الهی بیشتر می‌شود. دشمن خیال می‌کند با اهانت می‌تواند قرآن را تضعیف کند، در حالی که در اصل به تقویت شدن آن دامن می‌زند.
تعداد بازدید : ۱۴۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر