۷ فروردین ۱۴۰۳

حضور مرکز طبع و نشر قرآن در سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم

حضور مرکز طبع و نشر قرآن در سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم
مرکز طبع و نشر قرآن کریم در در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، طبق روال هر سال در دو بخش «سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی» و «نشر مکتوب» به ارایه آثار و معرفی مرکز طبع و نشر قرآن، اهداف و فعالیت‌های خود می‌پردازد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، مرکز طبع و نشر قرآن کریم در در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، طبق روال هر سال در دو بخش «سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی» و «نشر مکتوب» به ارایه آثار و معرفی مرکز طبع و نشر قرآن، اهداف و فعالیت‌های خود می‌پردازد. در غرفه معرفی این مرکز در بخش سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی، واقع در شبستان اصلی مصلیٰ، کارشناسان مرکز طبع و نشر قرآن کریم هر شب به تشریح دستاوردهای علمی مرکز در حوزه تحقیقات و پژوهش‌های انجام‌شده طی سه دهه گذشته و معرفی برنامه‌ها خواهند پرداخت.

در غرفه فروش مرکز در بخش نشر مکتوب، واقع در راهروی شماره 2 نیز آثار تولیدشده مرکز طبع و نشر، در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۰۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر