۷ فروردین ۱۴۰۳

​مراسم عزاداری امیرالمومنین(ع)‌ در مصلی برگزار می‌شود

​مراسم عزاداری امیرالمومنین(ع)‌ در مصلی برگزار می‌شود
به رسم هرسال امسال نیز مراسم عزاداری مولای متقیان، امیرالمومنین(ع)‌ به همت هیئت الزهرا(س) دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این مراسم در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان، مقارن با شب‌های بافضیلت قدر برگزار خواهد شد.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  به رسم هرسال امسال نیز مراسم عزاداری مولای متقیان، امیرالمومنین(ع)‌ به همت هیئت الزهرا(س) دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این مراسم در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان، مقارن با شب‌های بافضیلت قدر برگزار خواهد شد. حجج‌الاسلام هدایت و قاسمیان در این مراسم سخنرانی خواهند کرد و حسین سالکی نیز به مداحی اهل بیت(ع) خواهد پرداخت. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۱۵۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر