۷ فروردین ۱۴۰۳

رویکرد درمان معنوی خداسو در نمایشگاه قرآن

رویکرد درمان معنوی خداسو در نمایشگاه قرآن
سیدمیلاد اوصیا، مدیر مرکز مشاوره سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: این مرکز در سی‌‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مشاوره‌‌های رایگان به مراجعان و بازدیدکنندگان ارائه می‌‌دهد

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  سیدمیلاد اوصیا، مدیر مرکز مشاوره سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: این مرکز در سی‌‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مشاوره‌‌های رایگان به مراجعان و بازدیدکنندگان ارائه می‌‌دهد.

وی افزود: ما با رویکرد درمان معنوی خداسو که از سوی دکتر مسعود جان‌بزرگی ابداع شده است در خدمت مراجعه‌کنندگان و بازدیدکنندگان هستیم.

اوصیا از استقبال پرشور مردم از بخش مشاوره سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در نمایشگاه قرآن خبر داد و اظهار کرد: حضور و استقبال مردم از این درمان معنوی خیلی عالی بوده است و اگر صدای محیطی در نمایشگاه کمی کمتر می‌شد قطعاً بازدهی کار درمانگری افزایش پیدا می‌کرد.

مدیر مرکز مشاوره سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: این نوع رویکرد درمان معنوی برای مردم جالب بود و مدام درباره آن سؤال می‌پرسیدند. این رویکرد کاملاً براساس مفاهیم و آموزه‌های کلام وحی شکل گرفته است. همچنین والدین از ما درباره نحوه کنترل خشم، نوع رابطه و رفتار با نوجوانان و مشکلات اضطرابی سؤال می‌پرسند.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۷۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر