۷ فروردین ۱۴۰۳

۷۷ حامی حمایت از ۲۴۹ یتیم و فرزند محسنین را برعهده گرفتند

۷۷ حامی حمایت از ۲۴۹ یتیم و فرزند محسنین را برعهده گرفتند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان تهران گفت: تاکنون در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در نمایشگاه قرآن ۷۷ حامی حمایت مادی و معنوی ۲۴۹ یتیم و فرزند محسنین را بر عهده گرفته‌اند.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان تهران گفت: تاکنون در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در نمایشگاه قرآن ۷۷ حامی حمایت مادی و معنوی ۲۴۹ یتیم و فرزند محسنین را بر عهده گرفته‌اند.

سیدابوالفضل پرپنچی افزود: پایگاه ثبت‌نام از خیران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در نمایشگاه قرآن برپا شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۴ فروردین از ساعت ۱۷ تا ۲۴ با حضور در مصلای تهران و بازدید از نمایشگاه قرآن در پایگاه «بهشت اینجاست» کمیته امداد استان تهران حضور یابند و برای ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به عضویت در این طرح علاوه بر حضور در پایگاه کمیته امداد استان تهران در جوار نمایشگاه قرآن در محل مصلی تهران می‌توانند از طریق سایت ekram.emdad.ir و انتخاب استان تهران و همچنین ارسال عدد ۰۲۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ اقدام کنند. پرپنچی اعلام کرد: شماری گیری ۶۸۴۸۱۰۰۰-۰۲۱ خانه اکرام نیز از دیگر روش های مشارکت و ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر