۷ فروردین ۱۴۰۳

معرفی عرفان‌های ناب شیعی در سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم

معرفی عرفان‌های ناب شیعی در سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم
بخش سبک زندگی آرمانی یکی از بخش های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که تلاش دارد، ضمن معرفی مراحل سیر و سلوک در عرفان مقربین، زندگی آرمانی را طبق قرآن،عقل،سنت و سیره اهل بیت(ع) به مخاطبان معرفی نماید.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، بخش سبک زندگی آرمانی یکی از بخش های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که تلاش دارد، ضمن معرفی مراحل سیر و سلوک در عرفان مقربین، زندگی آرمانی را طبق قرآن،عقل،سنت و سیره اهل بیت(ع) به مخاطبان معرفی نماید. در این بخش المان های مختلفی به نمایش گذاشته شده است تا بازدیدکنندگان تفاوت عرفان های ناب شیعی، با سایر عرفان ها را بشناسند. سالیان سال است که دشمنان دین و بشریت، با معرفی عرفان های کاذب و انحرافی تلاش دارند که انسانها را از شناخت عمیق دین بترساند، به همین جهت در این بخش سعی شده است که مسیر مقربان درگاه الهی و صراط مستقیم قرآنی به مخاطبان معرفی شود تا مخاطب با المان های این بخش، مسیریقین و حقیقت را بشناسد.

همچنین این بخش تلاش دارد که با ارایه محتواهای آموزنده انسان تراز نظام اسلامی که از طریق شناخت وحیانی و اولیای الهی به چنین مرحله ای دست یافته است، را به مخاطب معرفی کند. در این بخش برای بازدیدکنندگان نیز مسابقه ای طراحی شده است که مخاطب در این مسابقه به تفاوت های عرفان های ناب و کاذب می پردازد و به کسانی که بهترین دیدگاهها را بیان کنند از جوایز این بخش بهره مند می شوند. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۳۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر