۷ فروردین ۱۴۰۳

استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه قرآن از مشاوران حوزه

استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه قرآن از مشاوران حوزه
امسال شاهد ۱۵ کرسی مشاوره در موضوعات مختلف کودک، نوجوان، خانواده، روانشناختی، تحصیلی، ازدواج، اعتقادی، حفظ قرآن، احکام، بانوان و آقایان و ... هستیم.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر شورورزی، مدیر مرکز مشاوره اسلامی سماح کشور وابسته به حوزه‌های علمیه در حاشیه برگزاری بخش حوزوی نمایشگاه بین المللی قرآن، درباره بخش مشاوره قرآن‌بنیان گفت: امسال شاهد ۱۵ کرسی مشاوره در موضوعات مختلف کودک، نوجوان، خانواده، روانشناختی، تحصیلی، ازدواج، اعتقادی، حفظ قرآن، احکام، بانوان و آقایان و ... هستیم.

وی با اشاره به اینکه مشاوران این بخش در کنار ارائه راهکارهای دینی به مخاطبان دوره‌های روانشناسی را نیز گذرانده‌اند، ادامه داد: استقبال مردم طی این روزهای از بخش مطلوب بوده است. همچنین بانوان نیز می‌توانند در میزهای جداگانه از کارشناسان متخصص امر بهره‌مند شوند.

شورورزی با اشاره به اینکه درخواست ۵۰ کرسی مشاوره داشتیم، بیان کرد: به دلیل محدودیت فضا امکان برپایی میزهای کمتری را داشتیم که باز هم خدمات مطلوبی ارائه می شود.

وی ادامه داد: قطعا با یک جلسه مخاطبان درمان نمی‌شوند بلکه برای تکمیل درمان مخاطبان به ۳۳ مرکز مشاوره سماح (ستاد مشاوره اسلامی حوزه‌های علمیه) در کشور راهنمایی می‌شوند که دو مورد این مراکز در تهران است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است

تعداد بازدید : ۲۰۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر