۶ فروردین ۱۴۰۳

بخش هوش مصنوعی نمایشگاه قرآن جالب بود

بخش هوش مصنوعی نمایشگاه قرآن جالب بود
حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین شب از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین شب از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد. رسایی در گفتگو با ستاد رسانه نمایشگاه گفت: نمایشگاه قرآن یکی از جاذبه های ماه مبارک رمضان است که در بهار قرآن مردم را جذب خود می‌کند و هر سال می‌تواند فعالیت‌های مختلف قرآنی را به مردم اطلاع‌رسانی کند. نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای من امسال بخش هوش مصنوعی و تحرکات و فعالیت‌هایی که در این زمینه به نمایش گذاشته شده بود جالب بود و استفاده کردم. حجت الاسلام رسایی در پایان ابراز امیدواری کرد نمایشگاه بین المللی قرآن هر سال برای پیوند بیشتر بین مردم و قرآن با استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری پربارتر باشد. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۲۷۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر