۶ فروردین ۱۴۰۳

​تعویض کتاب کهنه با نو در نمایشگاه قرآن کریم

​تعویض کتاب کهنه با نو در نمایشگاه قرآن کریم
مرکز تبادل کتاب در ستون ۸۸ نمایشگاه قرآن کریم میزبان علاقمندانی است که می‌خواهند کتاب‌های خوانده شده خود را با کتاب جدید تعویض کنند.

صادق حسینی -مدیر داخلی مرکز تبادل کتاب- در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم در مورد فعالیت این غرفه در نمایشگاه قرآن کریم و دیگر نیاز ندارند برای فروش نزد ما آورده و ما کتاب‌ها را به نام خودشان پذیرش و ثبت می‌کنیم.

وی ادامه داد: کتاب‌ها که به فروش رسید می‌توانند از مبلغ فروش کتاب‌شان از مجموعه ما کتاب خریداری کنند، در این شکل تبادل کتاب صورت می‌گیرد.

حسینی ابراز کرد: کتاب‌های مردم ممکن است تمیز یا جزو کتاب‌هایی باشد که چاپ آنها تمام یا جزو آثار نادر باشد. وی افزود: کتاب‌های مجموعه ما نیز کتاب درسی و حتی کمک آموزشی تا کتاب‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری است. حتی کتاب‌های کودک و نوجوان داریم که مرتبط با زبان انگلیسی، آموزشی و داستانی است، کتاب‌های فنی مهندسی، مذهبی، ادبیات، رمان، تاریخ ایران و جهان، علوم سیاسی، جامعه‌شناسی، سبک زندگی، علمی و.... موجود است.

حسینی با بیان اینکه به طور کلی ۱۰۰دسته‌بندی در این مجموعه وجود دارد، ابراز کرد: البته خرید برای عموم مردم آزاد است.

وی خاطرنشان کرد: سایت تبادل کتاب نیز در کل سال در‌ اختیار مردم است.

تعداد بازدید : ۲۲۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر