۶ فروردین ۱۴۰۳
بخش بین الملل؛

​ناصر ابوشریف: قلب مردم منطقه با فلسطین است ولی دولتها اجازه کمک نمیدهند

​ناصر ابوشریف: قلب مردم منطقه با فلسطین است ولی دولتها اجازه کمک نمیدهند
ناصر ابوشریف گفت: قلوب ملت های مسلمان با فلسطین است ولی به خاطر دولت های بسیار ضعیفشان قادر به حمایت از فلسطین نیستند ما می دانیم که قلب اهل قرآن با فلسطین، ومقدسات و مسجدالاقصی است.

ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت و گو با  ستاد خبری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حاشیه بازدید از سی ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: امت اسلامی بیش از دو میلیارد مسلمانند و یک چهارم بشریت را تشکیل می دهد و آنچه که ما از آنها خواستاریم این است که اگر از حداقل امکانات هم استفاده می کردند، می توانستند مسئله فلسطین را حل کنند.

وی ادامه داد: قلوب ملت های مسلمان با فلسطین است ولی به خاطر دولت های بسیار ضعیفشان قادر به حمایت از فلسطین نیستند ما می دانیم که قلب اهل قرآن با فلسطین، ومقدسات و مسجدالاقصی است ولی دولت ها بزرگترین مانع این جریان انسانی به سمت فلسطینی ها هستند.

ابوشریف با تاکید بر اینکه ملتها نیازمند تغییر واقعی و انقلابی هستند، افزود: ملتها نیازمند تغییر واقعی و انقلابی هستند همانطور که در ایران این تغییرات در زمان انقلاب اسلامی اتفاق افتاد، بدون این تغییر واقعی، شرایط مردم تغییر نمی کند. قلب مردم مصر با فلسطین است، اما دولت تا زمانی که گذرگاه رفح را باز نکند مردم نمی توانند کاری انجام دهند، قلب مردم کشورهای حیطه خلیج فارس نیز با فلسطین است ولی دولتهای آنها حتی اجازه کمک به مردم فلسطین را نمیدهند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین جایگاه ملتها را ستودنی عنوان کرد و اظهار داشت: جایگاه حکومتها ودولتهای اسلامی اسف بار است و حتی برخی از آنها با رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین همکاری می کنند، بنابراین اهل قرآن باید روش واقعی را برای تغییر وضعیت ملت فلسطین در پیش بگیرند که با کمک گرفتن ازرویکرد قرآن شرایط ملتها را تغییر دهند.

تعداد بازدید : ۲۰۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر