۶ فروردین ۱۴۰۳

امشب ورکشاپ هنرهای قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

امشب ورکشاپ هنرهای قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود
مدیر بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن خبر داد: ۲ ورکشاپ متشکل از ۲ گروه ۱۰ نفره از هنرمندان تشکیل شده است که از امشب در غرفه جهاد دانشگاهی حاضر می‌شوند و هنر خود را در موضوعات قرآنی نشان می‌دهند.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، سعید رضایی مدیر بخش دانشگاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم خبر داد که از امشب ورکشاپ هنرهای قرآنی در غرفه «پژوهش و آموزش عالی قرآن کریم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» برگزار می‌شود.

او توضیخ داد: ۲ ورکشاپ متشکل از ۲ گروه ۱۰ نفره از هنرمندان تشکیل شده است که از امشب در غرفه جهاد دانشگاهی حاضر می‌شوند.

رضایی هنرمندان را شامل خوشنویس، نقاش، طراح، نقاشی خط و ... دانست و گفت: آن‌ها با موضوعات قرآنی برنامه اجرا خواهند کرد. مدیر بخش دانشگاهی طرز کار این هنرمندان را این طور توضیح داد: در این برنامه هنرمندان دور هم می‌نشینند و سپس موضوعی و مفهومی قرآنی در نظر گرفته می‌شود. سپس خوشنویس آن را نوشته، نقاش آن را کشیده و دیگر هنرمندان هم در باب همان موضوع هنر خود را نشان می‌دهند.

او شرح داد: ساعت فعالیت این برنامه جذاب از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در محل مصلی امام خمینی تهران خواهد بود. رضایی در پایان از تمام مردم عزیز قرآن دوست دعوت کرد به نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بیایند و شاهد اجرای این برنامه باشند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از اول فرودین‌ماه در شبستان مصلی امام خمینی(ره) آغاز شده و تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید : ۱۵۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر