۶ فروردین ۱۴۰۳

حضور خانوادگی، قاب پرتکرار نمایشگاه قرآن

حضور خانوادگی، قاب پرتکرار نمایشگاه قرآن
حضور خانوادگی، قاب پرتکرار نمایشگاه قرآن امسال است. با توجه به استقبال خانواده ها؛ نمایشگاه قرآن تا ۳۰ دقیقه بامدادِ هرشب، در مصلای تهران میزبان قرآن دوستان است.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، حضور خانوادگی، قاب پرتکرار نمایشگاه قرآن امسال است.  با توجه به استقبال خانواده ها؛ نمایشگاه قرآن تا ۳۰ دقیقه بامدادِ هرشب، در مصلای تهران میزبان قرآن دوستان است.

در این نمایشگاه ده‌ها غرفه در حوزه‌های مختلف از جمله کودک، نوجوان تا سبک زندگی، صنایع دستی، سرگرمی و غرفه‌هایی با موضوع‌های متنوع وجود دارد. نمایشگاه قرآن امسال شامل بخش‌های مختلفی از جمله محافل و مراسم، آموزش نوین قرآن (طرح بشری)، آثار فرهنگی و صنایع دستی قرآنی، باغ آیات بین الملل، ترجمه قرآن، ترویج فرهنگ نهج البلاغه، نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و حاکمیتی، خادمان قرآن کریم، نشر مکتوب و دیجیتال دینی، دهه هشتادی‌ها (نوجوان)، موسسات قرآنی مردمی و بخش هنر‌های دینی است. امسال متروی تهران نیز برای رفاه حال خانواده‌ها و بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن کریم، ساعت فعالیت در خطوط درون‌شهری را تا ۱۴ فروردین، یک ساعت افزایش داده است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۴۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر