۶ فروردین ۱۴۰۳

مدیر جامعه الزهرا(س) به نمایشگاه قرآن آمد

مدیر جامعه الزهرا(س) به نمایشگاه قرآن آمد
خانم سیده زهره برقعی، مدیر جامعه الزهرا(س)، بزرگترین مرکز علمی بین المللی خواهران کشور، با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن، از بخش حوزوی بازدید کرد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  خانم سیده زهره برقعی، مدیر جامعه الزهرا(س)، بزرگترین مرکز علمی بین المللی خواهران کشور، با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن، از بخش حوزوی بازدید کرد. وی با حضور در غرفه های مختلف بخش حوزوی با مدیران و دست اندارکان آن، گفت‌وگو کرد.

مدیر جامعه الزهرا(س) در پایان بازدید خود میهمان غرفه خبرگزاری حوزه بود. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۹۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر