۵ فروردین ۱۴۰۳

همراهی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر با نمایشگاه بین المللی قرآن

همراهی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر با نمایشگاه بین المللی قرآن
همزمان با برگزاری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در نشر محتوا و اطلاع رسانی های آن نقش موثر ایفا کردند.
 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، همزمان با برگزاری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پلتفرم‌ها در نشر محتوا و اطلاع رسانی های آن نقش موثر ایفا کردند. در این بین دیرین دیرین، کارتون ببین و فیلمدون اقدام به انتشار تیزر برگزاری نمایشگاه‌ قرآن در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی و همچنین کارتونت، اپیزود، افند استودیو و فیلمدون اقدام به انتشار پوستر در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت خود کردند. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۲۰۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر