۵ فروردین ۱۴۰۳

​فاکر میبدی: مرکز نور خدمت بزرگی به جامعه شیعی انجام داده است

​فاکر میبدی: مرکز نور خدمت بزرگی به جامعه شیعی انجام داده است
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد فاکر میبدی: مرکز نور فاصله‌های کیلومتری در تحقیق و پژوهش را به میلیمتری تبدیل کرده است!

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد فاکر میبدی به استاد گروه قرآن و حدیث جامعة المصطفی درباره مرکز تحقیقات علوم اسلامی (نور) گفت: مرکز نور و محصولات نرم‌افزاری آن، واقعاً خدمت بزرگی به جامعه شیعی انجام داده است و بنده بسیار به جامع تفاسیر و جامع احادیث و جامع فقه مراجعه دارم و همچنین جامع تاریخ و قاموس نور و درایة النور هم همینطور.

وی افزود: این ۶ نرم‌افزار را خیلی استفاده می‌کنم و حتی فیش‌برداری‌های عادی خودم را هم در محیط همین برنامه‌ها انجام می‌دهم. مرکز نور فاصله‌های کیلومتری در تحقیق و پژوهش را به میلیمتری تبدیل کرده است.

فاکر میبدی گفت: برخی اساتید را دیده بودم که هنوز از این نرم‌افزار‌ها استفاده نمی‌کردند و مستقیما به کتاب مراجعه می‌کنند و برای من خیلی مایه تعجب است. یعنی این فاصله کم را هنوز احساس نکرده‌اند. وگرنه تا زمانی‌که این ابزار‌ها کار را اینقدر آسان و سهل کرده باشد هیچ معنایی ندارد که ما هنوز بر روش‌های کند، قدیمی و دستی اصرار داشته باشیم.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۰۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر