۵ فروردین ۱۴۰۳

در نمایشگاه قرآن به امام زمان(عج) نامه بنویسید

در نمایشگاه قرآن به امام زمان(عج) نامه بنویسید
مجمع علمی قرآن کریم برنامه مستمری را تحت عنوان (نامه به امام زمان) در غرفه آستان قدس عباسی واقع در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران برگزار کرد.
 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، مجمع علمی قرآن کریم برنامه مستمری را تحت عنوان (نامه به امام زمان) در غرفه آستان قدس عباسی واقع در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران برگزار کرد. مشارکت در نگارش نامه‌ به حضرت صاحب الزمان (عج) در بیان احساسات و درخواست‌ها از ایشان توسط بازدیدکنندگان غرفه مجمع علمی در نمایشگاه خلاصه می‌شود. سپس نامه ها در داخل صندوق ویژه‌ای قرار داده و جمع آوری می‌شود تا در ضریح حضرت ابوالفضل عباس (ع) قرار گیرد. این ایده با استقبال گسترده زائران روبرو شد و شرکت کنندگان ضمن تحسین آن اشتیاق خود را نسبت به زیارت حضرت ابوالفضل عباس (ع) و ارادت خود به حضرت صاحب الزمان (عج) ابراز کردند. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۱۹۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر