۴ فروردین ۱۴۰۳

غرفه ای که با دو کتاب به نمایشگاه قران آمد

غرفه ای که با دو کتاب به نمایشگاه قران آمد
غرفه موسسه رستگاران در دو سال متوالی تنها با یک عنوان کتاب مذهبی که توسط بچه های دهه هشتادی نوشته شده است، به نمایشگاه قران کریم امدند.

سجاد مهمان‌نواز مسئول غرفه رستگاران در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: امسال دومین سالی است که در نمایشگاه قرآن هستیم. ما سال گذشته تنها با کتاب «دو دقیقه با امیر المومنین» وارد نمایشگاه شدیم و فقط با همان کتاب استقبال خوبی از مردم دیدیم.

وی افزود: در سال گذشته بیش از هزار کتاب را به هزار نفر فروختیم و فکر نمیکردیم که این اتفاق بیوفتد. خوشبختانه با وجود تبلغیات کمی که انجام دادیم اما از نمایشگاه گذشته تا الان استقبال و توجه خوبی از سوی مردم دریافت کردیم. با وجود استقبال مردم تصمیم گرفتیم کتاب جدیدی را با عنوان « دو دقیقه با موعود» به سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بیاوریم.

مسئول غرفه رستگاران در پایان اظهار کرد: امسال با همکاری بچه ها که عموما متولد دهه هشتاد هم هستند، در 2 روز اول نمایشگاه حدود 150 درصد 2 روز اول نمایشگاه سال گذشته فروش داشتیم. ما برای جذب افراد به غرفه، برنامه های دیگری نظیر اهدای پک تخفیف کتاب و گردونه شانس نیز داریم.

تعداد بازدید : ۲۷۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر