۴ فروردین ۱۴۰۳

توزیع روزانه ۶ هزار بسته افطاری در نمایشگاه قرآن

توزیع روزانه ۶ هزار بسته افطاری در نمایشگاه قرآن
مدیر بخش افطاری ساده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: در پیش‌بینی اولیه قرار بود روزانه پنج هزار توزیع و هزار بسته افطار هم ذخیره داشته باشیم، اما در همان دو سه روز نخست، استقبال از نمایشگاه به قدری بالا بوده است که همه شش هزار بسته افطاری توزیع و تصمیم بر آن شد برای هفته دوم که تعطیلات نوروزی تمام و بر میزان بازدیدکنندگان افزوده می‌شود، تعداد بسته‌های افطاری به هشت تا ۹ هزار مورد افزایش بیابد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، سیدمحمد اطهری، مدیر بخش افطاری ساده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: در پیش‌بینی اولیه قرار بود روزانه پنج هزار توزیع و هزار بسته افطار هم ذخیره داشته باشیم، اما در همان دو سه روز نخست، استقبال از نمایشگاه به قدری بالا بوده است که همه شش هزار بسته افطاری توزیع و تصمیم بر آن شد برای هفته دوم که تعطیلات نوروزی تمام و بر میزان بازدیدکنندگان افزوده می‌شود، تعداد بسته‌های افطاری به هشت تا ۹ هزار مورد افزایش بیابد.

وی درباره نحوه تهیه بسته‌های افطاری ساده، افزود: فرآیند آماده‌سازی بسته‌ها در سه شیفت ۳۰ نفره یعنی با همراهی ۹۰ نفر به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود؛ فرنی، شله‌زرد و شیربرنج و... را هم کاملاً ارکانیگ تهیه می‌کنیم. کارکنان آشپزخانه از سحر شروع به کار می‌کنند و تلاش می‌کنند تا حدود ساعت ۱۵ به دست ما برسد و در سفره‌های ساده چیده شود.

مدیر بخش افطاری ساده سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم درباره اقلام افطاری ساده در بسته‌های تهیه شده، گفت: فرنی، شله‌زرد، شیربرنج، کره مربا، کره عسل، پنیر، آب‌میوه، شیر، نان به همراه چای و آب در قالب افطاری ساده به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود و دغدغه آن‌ها برای گشودن روزه را برطرف می‌کند. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۵۴۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر