۴ فروردین ۱۴۰۳

​معرفی زن تراز در نمایشگاه قرآن

​معرفی زن تراز در نمایشگاه قرآن
غرفه زن و خانواده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در قالب نمایشگاهی به معرفی زنان تراز و الگوبخش الگوی کشورمان در قیاس با هم پرداخته است.
 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، غرفه زن و خانواده سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در قالب نمایشگاهی به معرفی زنان تراز و الگوبخش الگوی  کشورمان در قیاس با هم پرداخته است. در این غرفه تلاش شده است ۲۰ زن تاریخ ساز و تمدن ساز و نقش آفرین مسلمان در عرصه های مختلف ورزشی،اقتصادی و فرهنگی که گمنام بوده اند به مخاطبان معرفی شود تا مردم متوجه شوند که زنان در طول تاریخ چه دستاوردهایی داشته اند و زنان مسلمان عفیف در عرصه انسان سازی و حضور در اجتماع و تاریخ چه نقش آفرینی هایی کرده اند. بخش دیگر این غرفه دیوار آزاد است که از مخاطبان پیرامون نقش زنان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی و تکلیف آنها دراین عرصه نظر سنجی شده است. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.
تعداد بازدید : ۲۱۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر