۴ فروردین ۱۴۰۳

برپایی غرفه ستاد اقامه نماز در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن

برپایی غرفه ستاد اقامه نماز در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن
انتشارات ستاد اقامه نماز کشور، انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و موسسه درسهایی از قرآن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری فعال دارند.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، انتشارات ستاد اقامه نماز کشور، انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و موسسه درسهایی از قرآن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری فعال دارند. بر اساس اعلام دست‌اندرکاران نمایشگاه، ۴۶ مؤسسه مردمی و ۲۴ نهاد حاکمیتی در برگزاری این دوره از نمایشگاه قرآن فعالیت دارند و همچنین ۱۶۰ ناشر در این دوره کتاب‌های قرآنی و دینی خود را در معرض دید علاقمندان قرآنی قرار داده‌اند.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۴۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر