۴ فروردین ۱۴۰۳

ارائه آثار قرآنی فرانسوی در سی‌ویکمین نمایشکاه قرآن کریم

ارائه آثار قرآنی فرانسوی در سی‌ویکمین نمایشکاه قرآن کریم
غرفه فرانسه در بخش بین‌الملل سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم اقدام به ارائه آثار مکتوب و چندرسانه‌ای قرآنی به زبان فرانسوی کرده است.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، غرفه فرانسه در بخش بین‌الملل سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم اقدام به ارائه آثار مکتوب و چندرسانه‌ای قرآنی به زبان فرانسوی کرده است. در این غرفه مجموعه‌ای از آثار موسساتی که مذهب و‌ تفکر‌اهل‌بیت(ع) را به زبان فرانسه تولید کرده‌اند به نمایش گذاشته شده است.

در این غرفه محصولاتی همچون ترجمه، آثار رسانه‌ای، چندرسانه‌ای و‌ فعالیت‌های قرآنی که در کشور فرانسه انجام می‌شود را می‌توان دید. در این غرفه اولین موسسه آموزش قرآنی شیعه نیز به نمایش گذاشته شده است، در کشور فرانسه موسسه‌های قرآنی‌ زیادی وجود دارد اما بیشتر برای اهل سنت است و‌ برای اولین بار یک موسسه شیعه قرآنی در فرانسه تاسیس شده است.

تعداد بازدید : ۱۲۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر