۴ فروردین ۱۴۰۳

استقبال خوب خانواده‌ها از استعدادسنجی رایگان نوجوانان در نمایشگاه قرآن

استقبال خوب خانواده‌ها از استعدادسنجی رایگان نوجوانان در نمایشگاه قرآن
در سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، استقبال خوب خانواده‌ها از استعدادسنجی رایگان نوجوانان در نمایشگاه قرآن صورت گرفت.

 به گزارش ستاد خبری  حجت الاسلام علی اکبر شورورزی، مسئول مراکز مشاوره اسلامی سماح گفت: بخش مشاوره حوزوی نمایشگاه قرآن کریم از افراد متخصص در حیطه های مختلفی همچون کودک، ازدواج، خانواده، تحصیلی، استعداد سنجی و.. تشکیل شده است که کاملا تخصصی و رایگان به ارائه خدمت به مخاطبین گرامی نمایشگاه می پردازند.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم و خانواده ها از این میزهای مشاوره ای در بخش حوزوی نمایشگاه افزود: در سال گذشته استقبال بالایی از سوی خانواده ها داشتیم چرا که در این مشاوره ها دو عنصر مهم تخصص و تعهد دینی لحاظ شده است، حیطه های مشاوره ای کاملا تخصصی بوده و استادی که به عنوان مثال در حیطه کودک مشغول انجام مشاوره است، واقعا در آن عرصه متخصص است.

شورورزی افزود: یکی از خدمات بسیار خوب این بخش بحث استعدادیابی کودکان و نوجوانان است که بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و در همین روز اول خانواده های زیادی مراجعه کردند برای سنجش استعداد نوجوان خود.

مسئول مراکز مشاوره اسلامی سماح را اشاره به همگرایی خوب مشاورین دانشگاهی و حوزوی خاطرنشان کرد: در بخش دانشگاهی هم مشاورین خوب، متدین و متخصصی وجود دارد و در حوزه نیز در همه حیطه های مشاوره از مباحث مربوط به کودک تا استعداد یابی رشته های تخصصی خوبی وجود دارد و در این رشته ها متخصصین کارآمدی تربیت شده اند و مردم نیز نسبت به کسانی که تعهد دینی دارند و متخصص نیز هستند اقبال بیشتری نشان می دهند.

شورورزی تاکید کرد: هویت دینی که در مشاوران دانشگاهی یا حوزوی وجود دارد در کنار تخصص آنها باعث استقبال خوب مردم می شود. وی با بیان اینکه بسیاری از مشاوره ها از باب پیشگیری بسیار موثر است تاکید کرد: مرکز مشاوره اسلامی سماح در واقع زمینه ساز ارتقاء سلامت جامعه خواهد بود؛ در این مشاوره هایی که به مردم ارائه می شود بسیاری از مسائل و توصیه ها جنبه پیشگیری دارد تا زندگی فرد دچار مشکل نشود.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه با کسب مشاوره بسیاری از طلاق های عاخانوادهطفی و واقعی رخ نخواهد داد تاکید کرد: متاسفانه برخی ها نگاه بدی به مشاوره دارند و حال آنکه حدود ۸۰ درصد این مشاوره ها برای پیشگیری است، چه اشکال دارد انسان از اهل فن مسائل مختلف تربیت کودک و ...را بپرسد تا بتوانند زندگی خوب و سالمی را جلو ببرد.
سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۷۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر