۴ فروردین ۱۴۰۳

ویزیت رایگان بازدیدکنندگان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

ویزیت رایگان بازدیدکنندگان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
رئیس اداره قرآن دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: روز‌های گذشته بعضی از همکارانمان از اداره سلامت در غرفه سلامت نمایشگاه قرآن مستقر بودند و به مراجعین خدمات سلامت ارائه دادند؛ در روز‌های آینده نیز این اتفاق ادامه خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، وحید اوتادی رئیس اداره قرآن دانشگاه علوم پزشکی ایران که در غرفه جهاد دانشگاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم فعالیت می‌کند، گفت: غرفه دانشگاه پزشکی در بخش پژوهش و آموزش قرآن کریم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واقع شده و به ارائه گزارش فعالیت‌های اداره قرآن دانشگاه علوم پزشکی ایران در طی یکسال گذشته می‌پردازد.

وی افزود: در کنار آن، غرفه سلامت را هم داریم که روز‌های گذشته بعضی از همکارانمان از اداره سلامت در آن مستقر بودند و به مراجعین خدمات سلامت ارائه می‌دادند. در روز‌های آینده نیز این اتفاق ادامه خواهد داشت.

اوتادی توضیح داد: هر روز یک الی ۲ کارشناس شامل کارشناس تغذیه، کارشناسان اداره سلامت، کارشناسان اداره مشاوره دانشگاه، کارشناس جوانی جمعیت، پزشک عمومی، کارشناس بهداشت و ... در این غرفه حاضر شده و به سؤالات مراجعین پاسخ می‌دهند.

رئیس اداره قرآن دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره حفظ حریم خصوصی مراجعین، شرح داد: هیچ اطلاعات هویتی از مراجعین گرفته نمی‌شود و تنها تعداد خدماتی که کارشناسان ارائه می‌دهند ثبت می‌شود.

وی تأکید کرد: حتی برخی روز‌ها با مانند فشار خون، قند خون و ... هم گرفته می‌شود. سعید رضایی مدیر بخش دانشگاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نیز گفت: بخش کرسی پرشکی ما هر شب برای مراجعین ویزیت رایگان انجام می‌دهد.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۲۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر