۴ فروردین ۱۴۰۳

استقبال مخاطبان از بخش مشاوران حوزوی نمایشگاه قرآن

استقبال مخاطبان از بخش مشاوران حوزوی نمایشگاه قرآن
هرسال شاهد برگزاری چندین نمایشگاه و رویداد فرهنگی، قرآنی، اجتماعی، و... در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) هستیم که بخش مشاوره آن یکی از جذاب ترین و پر مخاطب ترین بخش های آن است.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، هرسال شاهد برگزاری چندین نمایشگاه و رویداد فرهنگی، قرآنی، اجتماعی، و... در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) هستیم که بخش مشاوره آن یکی از جذاب ترین و پر مخاطب ترین بخش های آن است. امسال نیز همزمان با آغاز به کار سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، در بخش حوزوی نمایشگاه شاهد فعالیت بخش مشاوره آن هستیم. لذا مشاوران حوزوی در دو بخش خواهران و برادران و در حیطه‌های مختلف مشاوره فردی، ازدواج، کودک و نوجوان، احکام و غیره به مشاوره می‌پردازند. بخش مراکز حوزوی در نزدیکی درب ۵۸ شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره)، ستون ۹۵ میزبان علاقه مندان است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است

تعداد بازدید : ۲۱۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر