۳ فروردین ۱۴۰۳

مکتب قرآنی امام رضا(ع) در 4 بخش در نمایشگاه حاضر شد

مکتب قرآنی امام رضا(ع) در 4 بخش در نمایشگاه حاضر شد
پریسا صفامنش مسئول اجرایی مکتب قرآنی امام رضا(ع) در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: ما امسال با ۴ بخش در نمایشگاه قرآن کریم شرکت کردیم.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، پریسا صفامنش مسئول اجرایی مکتب قرآنی امام رضا(ع) در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: ما امسال با ۴ بخش در نمایشگاه قرآن کریم شرکت کردیم. اولین آن، بخش رسول اکرم(ص) است که طرح‌های قرآنی را برنامه‌ریزی می‌کنیم و بیش از ۲ سال و نیم از فعالیت این بخش می‌گذرد که ابتدا از مناطق محروم شروع شده بود.

وی افزود: این بخش تفاسیر ساده شده قرآن را برگرفته از تفسیر المیزان و سایر تفاسیر روایی با توجه به مناسبت های مختلف قرآنی با در نظر گرفتن یک سوره، محوریت قرار می‌دهیم. تلاش می کنیم در یک زمان واحد در کل کشور یک سوره را به گوش همه برسانیم.

مسئول اجرایی مکتب امام رضا(ع) ادامه داد: طرح سوره واقعه را در مکتب قران امام رضا(ع) مطرح کردیم. با یک برنامه ریزی درست قرار شد افراد مکتب در نمایشگاه قرآن آماده پذیرش مردم در طرح حفظ و تفسیر سوره واقعه شوند.

صفامنش درباره فعالیت این بخش گفت: ما در این بخش حلقه های حفظ سوره واقعه را برگزار می کنیم. در این غرفه افراد در 2 بخش حفظ تصویری و حفظ عادی به اندازه ای که افراد زمان دارند، آموزش می دهیم. همچنین کودکان و نوجوانان هم در این غرفه پذیرش و آموزش داده می شوند.

تعداد بازدید : ۳۰۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر