۳ فروردین ۱۴۰۳

مدیر بخش احیاگران نبوی: هدف ما ترویج ازدواج بدون طلاق است

مدیر بخش احیاگران نبوی: هدف ما ترویج ازدواج بدون طلاق است
زهرا رمضانی مدیر بخش احیاگران نبوی گفت: هدف ما از فعالیت و تشکیل این انجمن، ازدواج اصولی و بدون طلاق و برگشت افراد است.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، زهرا رمضانی مدرس نهج البلاغه و مدیر بخش احیاگران نبوی در سی و یکمین بخش بین المللی قرآن کریم گفت: در انجمن احیاگران تمامی افراد به صورت جهادی فعالیت می کنند. هدف ما ازدواج اصولی و بدون طلاق و برگشت افراد است.

وی افزود: از ابتدای تیرماه 1399 تا کنون بیش از 175 ازدواج داشتیم که از این تعداد حدود 30 نوزاد به دنیا آمدند. ما برای معرفی و جذب افراد برای ازدواج چند شاخصه مهم داریم.

مدیر بخش احیاگران نبوی ادامه داد: ما در این انجمن فقط ازدواج دائم را انجام می دهیم و از ازدواج های موقت و یا چند همسری پرهیز می کنیم. همچنین صفر تا صد کار ما حضوری است و در فضای مجازی فعالیتی نداریم.

رمضانی در پایان اظهار کرد: اگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد نمایشگاه قرآن کریم همکاری کنند، ما می توانیم عقد و عروسی واقعی را برای افراد در همین جا برگزار کنیم.

تعداد بازدید : ۲۴۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر