۳ فروردین ۱۴۰۳

تلفیق اتاق فرار و لیزرتگ در نمایشگاه قرآن

تلفیق اتاق فرار و لیزرتگ در نمایشگاه قرآن
مسئول بخش بازی و سرگرمی غرفه «دهه هشتادی‌ها» در نمایشگاه قرآن می‌گوید: بخش‌های لیزرتگ و اتاق فرار جزو سرگرمی‌های این غرفه است که امسال نسبت به پارسال گسترده‌تر و حرفه‌ای تر شده. این دو بازی حالا با یکدیگر ترکیب شده و نوجوانان در یک اتاق هر دو را بازی می‌کنند. شاید اولین بار باشد که در ایران ترکیب اتاق فرار و لیزر تگ اتفاق میفتد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اگر تجربه بازی‌هایی مثل اتاق فرار یا لیزرتگ را داشته باشید، حتماً باید برایتان جالب باشد که تلفیق این دو چه طور خواهد بود. این اتفاق در بخش دهه هشتادی‌های سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن افتاده است.

سیدرحیم هاشمی مسئول بخش بازی و سرگرمی غرفه «دهه هشتادی‌ها» در نمایشگاه قرآن، می‌گوید: بخش‌های لیزرتگ و اتاق فرار جزو سرگرمی‌های این غرفه است که امسال نسبت به پارسال گسترده‌تر و حرفه‌ای تر شده. این دو بازی حالا با یکدیگر ترکیب شده و نوجوانان در یک اتاق هر دو را بازی می‌کنند. شاید اولین بار باشد که در ایران ترکیب اتاق فرار و لیزر تگ اتفاق میفتد.

او توضیح می‌دهد: قصه این اتاق درباره اسطوره‌های تاریخی ایران هستند؛ اما معماهای آن قرآنی است.

هاشمی با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در اتاق فرار و لیزرتگ ترکیبی حضوری است، توضیح می‌دهد: نوجوانان هر شب از ساعت 7 تا 11 شب می‌توانند به غرفه دهه هشتادی‌ها آمده و در قالب 3 تیم 4 نفره بمب را خنثی کنند.

مسئول بخش بازی و سرگرمی غرفه «دهه هشتادی‌ها» در پایان تأکید می‌کند: حل کردن مسائل این اتاق برای کودکان دشوار بوده و فقط نوجوانان می‌توانند از آن استفاده کنند. سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از اول فرودین‌ماه در شبستان مصلی امام خمینی(ره) آغاز شده و تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

تعداد بازدید : ۳۱۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر