۳ فروردین ۱۴۰۳

مسابقه تست‌زنی مفاهیم آیات قرآنی

مسابقه تست‌زنی مفاهیم آیات قرآنی
حجت الاسلام مجید اکبری مسئول غرفه موسسه قرآنی آیه های زندگی زیرمجموعه مدرسه علمیه دارالسلام درباره فعالیت‌های این غرفه در نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: در شب های ماه مبارک رمضان مسابقه تست‌زنی مفاهیم آیات قرآنی را برگزار می‌کنیم.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  حجت الاسلام مجید اکبری مسئول غرفه موسسه قرآنی آیه های زندگی زیرمجموعه مدرسه علمیه دارالسلام درباره فعالیت‌های این غرفه در نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: در شب های ماه مبارک رمضان مسابقه تست‌زنی مفاهیم آیات قرآنی را برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در این غرفه در خصوص منشورات مدرسه علمیه دارالسلام به مخاطبان اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم. مسابقات قرآنی از دیگر برنامه هایی است که در این غرفه در نمایشگاه سی ام عرضه ارائه می شود . این مسابقات براساس کتاب آیه های زندگی که از منشورات مدرسه دارالسلام است.

مجید اکبری که با خوشنویسی مخاطبان را جذب می‌کند گفت: بخش دیگری از فعالیت‌های این غرفه در خصوص جهاد تببیین و گفتگوهای سیاسی و اعتقادی با مخاطبین تخصصی و عام است.

مسئول غرفه موسسه قرآنی آیه های زندگی تصریح کرد: هدف از برپایی این غرفه معرفی ابعاد نظام تربیتی حوزوی است که در همین راستا بخشی از غرفه در خصوص پذیرش طلابی است که می‌خواهند تازه وارد حوزه شوند.
سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۵۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر