۳ فروردین ۱۴۰۳

مفسر بالقرآن جامع‌ترین نرم افزار تحقیقاتی قرآن کریم در جهان اسلام است

مفسر بالقرآن جامع‌ترین نرم افزار تحقیقاتی قرآن کریم در جهان اسلام است
مفسر بالقرآن جامع‌ترین نرم افزار تحقیقاتی قرآن کریم در جهان اسلام است که با بهره گیری از پایگاه داده‌ای منحصر بفرد کمک کار محققان عرصه قرآن می‌باشد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، صادق گرامی مسئول غرفه بالقرآن در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: گروه بالقرآن نهادی پژوهشی است که برای سهل‏ نمودن دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی و فرهنگ دینی و مقدمات مربوط به آن با استفاده از فن‏‌آوری اطلاعات و ارتباطات، و توسعه و تعمیم آن در حوزه‏‌های علمیه و مجامع فرهنگی داخلی و بین‏ المللی تشکیل گردیده است.

وی افزود: بالقرآن اقدام به تولید برنامه‏‌های نرم‏ افزاری در زمینه‏‌های مختلف علوم اسلامی و فرهنگ دینی و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی آموزه ‏های دینی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می‌کند.

گرامی با معرفی نرم افزار مفسر بالقرآن گفت: مفسر بالقرآن جامع‌ترین نرم افزار تحقیقاتی قرآن کریم در جهان اسلام است که با بهره گیری از پایگاه داده‌ای منحصر بفرد کمک کار محققان عرصه قرآن می‌باشد.

وی تصریح کرد: پایگاه داده منحصر بفرد بالقرآن، منابع بزرگ و ارزشمندی از محتوای اسلامی از جمله قرآن، ادعیه، تفسیر و ... به همراه صوت جهت استفاده کاربران عادی و توسعه دهنگان نرم افزار‌های قرآنی فراهم کرده است.

گرامی اظهار کرد: پایگاه داده بالقرآن، تمامی محتوا‌ها و داده‌های خود را از طریق پروتکل‌های استاندارد در اختیار توسعه دهندگان و موسسات ذی ربط قرار می‌دهد.
سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۳۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر