۳ فروردین ۱۴۰۳
به همت قرارگاه جلسات خانگی قرآن کریم صورت می‌گیرد:

ترویج جلسات خانگی قرآن در ۳۱ مین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

ترویج جلسات خانگی قرآن در ۳۱ مین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
جامعه قرآنی عصر باهدف ترویج و تبلیغ جلسات خانگی قرآن غرفه‌ای با عنوان ستاره‌های زمین در سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برپا کرده است که روش‌های برگزاری جلسات خانگی قران را آموزش می‌دهد و با ثبت جلسات خانگی جوایز ارزشمندی همچون اعزام خانوادگی به مشهد مقدس را به برگزیدگان هدیه می‌دهد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایگاه بین‌المللی قرآن کریم؛ به همت قرارگاه جلسات خانگی قرآن کریم غرفه ستاره‌های زمین در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برپا می‌شود و در این غرفه یک روش جدید در تبلیغ و ترویج جلسات خانگی قرآن کریم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

غرفه ستاره‌های زمین در بخش اول انواع مختلف جلسات خانگی قرآن را در یک فضای سنتی برای خانواده‌ها به نمایش می‌گذارد و در بخش دوم آموزش برگزاری جلسات خانگی قرآن برای کودکان و نوجوانان ارائه می‌کند.

بخش سوم فعالیت‌های غرفه ستاره‌های زمین در قالب بازی طرحی شده است که افراد می‌توانند با اسکن بارکد مربوطه در این غرفه وارد وبگاه setareh114.ir شوند و در آن بازی ۱۴ مرحله وجود دارد و در هر مرحله یک ستاره دریافت می‌کنند، و در پایان افرادی که ۵ ستاره دریافت کرده‌اند در یک قرعه‌کشی، افرادی که ۱۰ ستاره دریافت کرده‌اند در یک قرعه‌کشی نفیس‌تر و افرادی که هر ۱۴ ستاره را دریافت کنند در قرعه‌کشی سفر خانوادگی به مشهد مقدس شرکت داده می‌شوند.

همچنین تمام افرادی که در این مسابقه شرکت می‌کنند در قرعه‌کشی نهایی اعزام ۱۱۴ خانواده به مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد. بخشی با عنوان پویش ستاره‌های زمین قرار داده شده که افراد می‌توانند جلسات خانگی قرآن خود را ثبت کنند و از خدمات این پویش مانند دریافت پرچم جلسات خانگی قرآن، محتواهای تهیه شده برای جلسات خانگی و ثبت جلسه خانگی قرآن در سامانه رسمی استفاده کنند و از مشاوره‌های لازم برخوردار شوند.

تعداد بازدید : ۱۹۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر