۳ فروردین ۱۴۰۳

حضور مدرسه علمیه امام باقر(ع) در نمایشگاه قرآن

مدرسه علمیه امام باقر(ع) با برپایی یک غرفه در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت کرده است.
حضور مدرسه علمیه امام باقر(ع) در نمایشگاه قرآن
مدرسه علمیه امام باقر(ع) با برپایی یک غرفه در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت کرده است.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، مدرسه علمیه امام باقر(ع) با برپایی یک غرفه در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شرکت کرده است.

ناصر فصیحی یکی از مسئولین این غرفه گفت: مدرسه علمیه امام باقر(ع) در سطح یک از حوزه های پیشرو در ارائه برنامه های آموزشی و فرهنگی است که سعی دارد تا زمینه بهتر طلاب را در این برنامه ها برقرار نماید.

وی افزود: برقراری کلاس های کمک آموزشی و جلسات عمومی و مباحثه یکی از توفیقات این مجموعه است. همچنین اردوگاه های زیارتی در این حوزه در شهرهای مختلفی مانند نراق برگزار می‌گردد.

فصیحی اظهار کرد: برخورداری از اساتید مجرب و ارتباط صمیمی با طلاب باعث پیشرفت علمی و معنوی طلاب خواهد شد. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۱۰
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط
Loading

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر