۳ فروردین ۱۴۰۳

برگزاری نشست علمی "مرجعیت علمی قرآن در روانشناسی" و "هویت اسلامی از منظر قرآن" در نمایشگاه قرآن

برگزاری نشست علمی "مرجعیت علمی قرآن در روانشناسی" و "هویت اسلامی از منظر قرآن" در نمایشگاه قرآن
نشست علمی مرجعیت علمی قرآن در روانشناسی با ارائه حجت الاسلام محمدعلی رضایی اصفهانی و نشست علمی هویت اسلامی از منظر قرآن کریم با ارائه حجت الاسلام عبدالقادر محمدبلو امروز جمعه سوم فروردین ماه برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، نشست علمی مرجعیت علمی قرآن در روانشناسی با ارائه حجت الاسلام محمدعلی رضایی اصفهانی و نشست علمی هویت اسلامی از منظر قرآن کریم با ارائه حجت الاسلام عبدالقادر محمدبلو امروز جمعه سوم فروردین ماه برگزار می شود. این نشست های علمی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، شبستان مصلای امام خمینی ستون 94 برگزار می شود. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۱۷۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر