۲ فروردین ۱۴۰۳

خانوادگی در مسابقات قرآنی شرکت کنید و جایزه بگیرید

خانوادگی در مسابقات قرآنی شرکت کنید و جایزه بگیرید
مدیر بخش نوآوری‌های قرآنی گفت: مسابقه قرآنی خانوادگی ستاره‌ها هر شب در ۱۶ نوبت به صورت خانوادگی برگزار می‌شود. خانواده‌ها باید به ۱۰ سوال قرآنی چهار گزینه‌ای پاسخ دهند.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، یاسر ساجدی، مدیر بخش نوآوری‌های قرآنی درباره مسابقه قرآنی خانوادگی ستاره‌ها که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود، گفت: مسابقه قرآنی خانوادگی ستاره‌ها هر شب در ۱۶ نوبت برگزار می‌شود. در هر دور نفر اول مسابقه ۱۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۷۰ هزار تومان و نفر سوم ۵۰ هزار تومان جایزه به صورت نقدی دریافت می‌کند.

ساجدی ادامه داد: در جدول نفرات برتر مشخص می‌شود که در هر دور مسابقه امتیاز افراد چقدر است و در چه زمانی مسابقه را به اتمام رساندند. در هر دور هشت ظرفیت برای شرکت در مسابقه وجود دارد. هر خانواده پشت یک کیوسک لمسی قرار می‌گیرد. آن‌ها باید به ۱۰ سوال قرآنی چهار گزینه‌ای پاسخ دهند. در پایان به خانواده‌ای که بیشترین امتیاز را دریافت کند، بدون قرعه‌کشی جایزه نقدی اهدا می‌شود. هر خانواده هم یک گروه محسوب می‌شوند.

مدیر بخش نوآوری‌های قرآنی با بیان اینکه سوالات مسابقه در هر نوبت متفاوت می‌شود، گفت: یعنی وقتی سوالات گروه اول به اتمام رسید و گروه دوم آماده شرکت در مسابقه شد، سوالاتشان متفاوت است. مسابقه مجری دارد، که برنامه را اعلام و با شرکت‌کنندگان گفت‌وگو می‌کند. سوالات مسابقه ساده و با محوریت آیه‌های قرآنی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خانواده‌ها می‌توانند در هر زمان برای شرکت در مسابقه اقدام کنند؟ توضیح داد: هر زمان که به غرفه مسابقه قرآنی خانوادگی ستاره‌ها مراجعه کنند، ثبت‌نامشان انجام می‌شود و می‌توانند در مسابقه شرکت کنند. اگر لحظه مراجعه‌شان ازدحام جمعیت بود، زمان نوبت‌دهی برای مراجعه‌شان داده می‌شود.

تعداد بازدید : ۴۲۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر