۲ فروردین ۱۴۰۳

پذیرایی چایخانه محبان حضرت رضا(ع) از بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن

پذیرایی چایخانه محبان حضرت رضا(ع) از بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن
کاشانی مسئول چایخانه محبان حضرت رضا(ع) گفت که این چایخانه از آغاز تا پایان نمایشگاه قرآن کریم در زمان افطار پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، کاشانی مسئول چایخانه محبان حضرت رضا(ع) گفت که این چایخانه از آغاز تا پایان نمایشگاه قرآن کریم در زمان افطار پذیرای بازدیدکنندگان است.

وی با بیان اینکه چایخانه محبان حضرت رضا(ع) با همکاری شهرداری منطقه 7 تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با حدود 6 هزار چای، نبات و خرما از بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن پذیرایی کرده است. ساعتی قبل از افطار، چایخانه حضرت برپا می‌شود و خادمیاران خدمتی خالصانه را ارائه می‌دهند و به سرعت مشغول آماده سازی چای می‌شوند. لحظات ملکوتی اذان مغرب که می رسد، خادمیاران با همدلی آماده پذیرایی از میهمانانی که مشتاقانه در صف ایستاده اند، می‌شوند. بعد از افطار با چای، نبات و خرما، پذیرایی می شوند و شادی این جشن در چهره تک تک آنها نمایان می شود.
سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از چهارشنبه یکم فروردین ۱۴۰۳ با شعار «می‌خوانمت» در مصلای امام خمینی(ره) برگزار برپا شده است. این نمایشگاه تا چهاردهم فروردین‌ از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد میزبان علاقه مندان است.

تعداد بازدید : ۲۷۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر