۲ فروردین ۱۴۰۳

اولین VR قرآنی تعاملی دنیا در نمایشگاه قرآن

اولین VR قرآنی تعاملی دنیا در نمایشگاه قرآن
اولین VR قرآنی تعاملی دنیا در نمایشگاه قرآن، در غرفه جوانان فناور به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، محمدرضا صالحی‌منش با بیان اینکه در غرفه جوانان فناور گفت تصاویری که در نمایشگاه ارائه شده با هوش مصنوعی ساخته شده که اگر یک گرافیست می‌خواست آن‌ها را طراحی کند به هیچ عنوان نمی‌توانست به این زیبایی آن‌ها را طراحی کند.

وی با بیان اینکه این تصاویر واقعی نیستند بلکه با تم واقعیت خلق شده اند، افزود: در بخش دیگر نمایشگاه اولین VR قرآنی تعاملی دنیا را عرضه کرده‌ایم که این ظرفیت در حفظ موضوعی قرآن تاثیرگذار است. در اینVR یک آیه قرآنی را به‌صورت فیلم 360 درجه ساخته‌ایم که افراد در عینک‌های واقعیت مجازی می‌توانند آن‌را ببینند.

صالحی‌منش گفت: همچنین در آکادمی هوش مصنوعی کلاس تصویرسازی، داستان نویسی و انیمیشن سازی به صورت رایگان به علاقمندان آموزش داده می شود.

وی تاکید کرد: یکی از اهداف اصلی ما فرهنگ سازی انقلاب تکنولوژی است. ما تلاش خواهیم کرد که راه و مسیر درست را به نسل جدید آموزش و در مقابل تهدیدها را نیز نشان می دهیم .

تعداد بازدید : ۲۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر