۲۹ اسفند ۱۴۰۲
با حضور وزیر ارشاد؛

نمایشگاه قرآن از فردا آغاز به کار می‌کند

نمایشگاه قرآن از فردا آغاز به کار می‌کند
مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره نمایشگاه قرآن کریم یکم فروردین‌ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بازگشایی درب های مصلی برای بازدید در ساعت 17 و مراسم افتتاحیه رسمی سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ساعت  19:30 چهارشنبه اول فروردین 1403 در مصلای امام خمینی(ره) برپا می‌شود.

این مراسم با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و در محل درب ۵۸ (نمازخانه) مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود. 

بر اساس آنچه در اولین نشست خبری این نمایشگاه بیان شد، در این رویداد حدود ۲۵ بخش حضور دارد و از جمله این بخش‌ها می‌توان به بخش کودک و نوجوان، بخش حکمرانی قرآنی، بخش مشاوره و پژوهش‌های قرآنی، بخش بین‌الملل، جلسات خانگی، بخش پوشش ایرانی و اسلامی و ... اشاره کرد. 

در این نمایشگاه، ۱۶۰ ناشر کتب قرآنی و دینی خود را به مصلای امام خمینی(ره) آورده‌اند تا در معرض دید علاقه‌مندان قرآنی قرار دهند. همچنین ۴۶ موسسه مردمی و ۲۴ نهاد حاکمیتی نیز حضور دارند. شعار نمایشگاه امسال نیز همچون سال گذشته می‌خوانمت است. 

بخش بین‌الملل این نمایشگاه با حضور نمایندگانی از ۲۵ کشور از یکم تا هشتم فروردین‌ماه دایر خواهد بود. از جمله این کشورها می‌توان به ترکیه، الجزایر، سنگال، روسیه، هند، فرانسه، آفریقای جنوبی،‌ چین، کانادا و ... اشاره کرد. 

تعداد بازدید : ۷۷۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر