۱۹ اسفند ۱۴۰۲

افتتاح نمایشگاه قرآن و عترت « می خوانمت » در بوشهر

افتتاح نمایشگاه قرآن و عترت « می خوانمت » در بوشهر
نمایشگاه قرآن و عترت می خوانمت همزمان با روز قرآنی بوشهر افتتاح شد.
به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، وحید حیدری معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل در این خصوص گفت: نمایشگاه قرآنی می خوانمت همزمان با ۱۶ اسفندماه که هر ساله  به مناسبت سالروز ارتحال علامه میرزا معتقد اهرمی ری شهری روز قرآنی بوشهر نام‌گذاری شده است، با همکاری موسسات قرآنی شهرستان بوشهر ظهر پنج شنبه با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و چند تن از مسئولین در مدرسه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) افتتاح شد.
وی افزود: این نمایشگاه در شش بخش  مشاوره تخصصی و عمومی، عرضه محصولات قرآنی و فرهنگی ، پوشش برتر،تبلیغ و ترویج ( کودک و نوجوان) ،کارگاه تخصصی طب و تغذیه، ویژه برنامه های قرآنی، شرح نهج البلاغه و معرفی دستاوردها و مفاخر قرآنی در حال برگزاری است.
حیدری در ادامه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی آثار و دستاورد ها و مفاخر قرآنی در بین جامعه است و عموم میتوانند از ۱۷ اسفند ماه لغایت ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ از این نمایشگاه دیدن کنند.
ضمناً نمایشگاه از روز شنبه تا چهارشنبه هفته آینده صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ ویژه دانش آموزان برقرار خواهد بود.
وحید حیدری گفت: قرآن چراغ نمایان کننده راه راستی است و خواندن قرآن روشنایی بخش قلب ها است و خانه ای که صوت قرآن در آن جاری باشد،مکان امنی برای ارتباط قلبی با خدا است.
لازم به ذکر است: اقلام حوزه قرآن و عترت اعم از کتاب شریف قرآن کریم ، رحل، قرآن هوشمند، مفاتیح الجنان و ارتباط با خدا با ۳۰ درصد تخفیف قابل عرضه می‌باشد.


بوشهر۲
بوشهر۱
بوشهر

تعداد بازدید : ۱۹۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر