۱۳ اسفند ۱۴۰۲

اولین نشست خبری تشریح برنامه های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن

اولین نشست خبری تشریح برنامه های سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن
اولین نشست خبری تشریح برنامه های سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور شبیر فیروزیان، سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل معاونت برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این برنامه در روز سه شنبه 15 اسفند ماه 1402 ساعت 10صبح با حضور شبیر فیروزیان، سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه در سالن جلسات علامه طباطبایی معاونت برگزار می شود. معرفی بخش ها، تشریح جزئیات برنامه ها و نشست های جانبی، امکانات و دسترسی ها به محل برگزاری نمایشگاه، بیان خدمات و تسهیلات برای مردم و غیره از جمله برنامه های این نشست است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از روز اول فروردین لغایت 14 فروردین 1403 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

تعداد بازدید : ۴۹۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر