۱ اسفند ۱۴۰۲
منتشرشد؛

فراخوان بخش محصولات پوشش اسلامی ایرانی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

فراخوان بخش محصولات پوشش اسلامی ایرانی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
رییس دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران از انتشار فراخوان دعوت به بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی خبرداد.

به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن فراخوان دعوت به بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی به شرح زیر صادر شد:

«بخش بازارچه محصولات پوشش اسلامی ایرانی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در نظر دارد غرفه های این بخش  را برای استفاده افراد واجد شرایط در ایام برپایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ( یکم تا چهاردهم فروردین 1403 ) واگذار نماید، لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.iqfa.ir مشخصات خود را  تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ در فرم مربوطه درج نموده و سپس کد رهگیری اخذ شده از سایت مذکور را جهت پیگیری نزد خودنگه دارند.

لازم به ذکر است نرخ اجاره غرفه های این بخش، به ازای هر متر مربع یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.»

در ضمن آیین نامه این بخش متعاقبا اعلام می گردد.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

جهت پیگیری ثبت نام و یا هر گونه سوالی با شناسه پیگیری اینجاکلیک کنید.
تعداد بازدید : ۳,۳۱۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر