۲۸ بهمن ۱۴۰۲

نمایشگاه قرآن و عترت در جنوب کرمان بر پا می شود

نمایشگاه قرآن و عترت در جنوب کرمان بر پا می شود
مسئول گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: نمایشگاه قرآن و عترت ویژه کودکان در جیرفت گشایش می یابد.
به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان جعفر نیک نفس در این باره اظهارداشت: نمایشگاه قرآن و عترت از امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه به مدت ۵ روز در حسینیه فرهنگیان دایر است و ساعات بازدید از این نمایشگاه ۸ و سی دقیقه صبح تا ۱۱ ظهر می باشد.

وی بیان کرد: این نمایشگاه به همت گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با همکاری ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان برگزار می شود.

نیک نفس ابراز کرد: نمایشگاه قرآن و عترت تحت عنوان اردوی یک روزه قرآنی ویژه مدارس ابتدایی است که دارای غرفه های متعدد در زمینه هنرهای تجسمی، بازی های قرآنی، دستاوردهای قرآنی دانش آموزان می باشد.

مسئول گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان عنوان کرد: یکی از غرفه های این نمایشگاه به غرفه یاوران مسجد اختصاص داده شده است.

 

نمایشگاه

تعداد بازدید : ۲۶۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر