۲۵ بهمن ۱۴۰۲

رونمائی از پوستر نمایشگاه قرآن کریم اردبیل

رونمائی از پوستر نمایشگاه قرآن کریم اردبیل
آئین رونمائی از پوستر نمایشگاه قرآن استان همزمان با اعیاد شعبانیه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت های اداره کل و معاون فرهنگی در مصلای اردبیل برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های قرآن جمهوری اسلامی ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، همزمان با اعیاد شعبانیه و مراسم روز جانباز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، از پوستر نمایشگاه قرآن کریم در اردبیل رونمایی شد.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و اذرشاد اسلامی در این مراسم گفت : برای برگزاری نمایشگاه حضور و همراهی نهادها، فعالان قرآنی و موسسات موجب برگزاری باشکوه نمایشگاه خواهد شد.

وی با اشاره به شعار این دوره از نمایشگاه قرآن کریم گفت: شعار امسال نمایشگاه قران اردیبل "میخوانمت" انتخاب شده است که بطور کلی حضور خانواده ها در بحث تبیین مفاهیم قرآنی اولویت اصلی نمایشگاه می باشد.

مهدی طاهری گفت :  نمایشگاه قرآن کریم از 28 الی 3 اسفند ماه با حضور فعالان و موسسات قرآنی در مصلای اردبیل برگزار خواهد شد .
تعداد بازدید : ۲۰۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر