۱۸ دی ۱۴۰۲

فراخوان ثبت نام از ناشران فرهنگی در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

فراخوان ثبت نام از ناشران فرهنگی در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
بخش نشر مکتوب و دیجیتال نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با صدور اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام ناشران علاقه مند به حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: 

«بدینوسیله از تمامی ناشران (مکتوب و دیجیتال) که آثار و تولیدات قابل توجهی در حوزه علوم قرآنی و سیره اهل بیت(ع)دارند و مایل به حضور در این رویداد بزرگ فرهنگی هستند، دعوت به عمل می آید از روز یکشنبه مورخ 1402/10/17 الی 1402/10/23 با مراجعه به سامانه مدیریت نمایشگاه های فرهنگی به نشانی www.register.tibf.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند و در صورت داشتن سوال با شماره تلفن 91006363-021 داخلی 321 تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است این ثبت نام هیچ گونه حقی را از حیث تخصیص غرفه برای ناشران ایجاد نمی‌کند و صرفا اعلام آمادگی ناشر برای حضور در نمایشگاه است.»

 

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تاریخ اول فروردین 1403 تا 14 فروردین در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

تعداد بازدید : ۵۳۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر