با حضور اساتید حوزه و دانشگاه:

پلتفرم «ارم مشاور» رونمایی شد

پلتفرم «ارم مشاور» رونمایی شد
پلتفرم ارم مشاور با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، پلتفرم ارم مشاور به همت مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم راه‌اندازی شده با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد، اولین پلتفرمی مشاوره خواهد بود که در زمینه مشاوره‌های قرآن بنیان و عمومی به ارائه خدمات خواهد پرداخت. حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی حسین‌خانی مدیر مرکز تخصصی امام خمینی (ره) در حاشیه رونمایی از پلتفرم مشاوره اظهار داشت: اصل این که بتوانیم مشاوره‌هایی را از طریق فضای مجازی گسترش دهیم، خصوصاً این که به سبک قرآن بنیان و بر اساس معارف و ارزش‌های اسلامی صورت بگیرد، اتفاق مبارک و جدیدی است.

وی ادامه داد: امتیازهایی که این نوع مشاوره دارد این است که بتوانیم نظام مسائل را از طریق این سامانه به دست آورده و بر اساس مناطق مختلفی که این آمار به دست می‌آید ما شناسایی داشته باشیم.

حسین‌خانی تأکید کرد: اصل بسیار مهم در مشاوره حفظ اسرار است و باید در مشاوره‌هایی که به‌صورت مجازی صورت می‌گیرد نیز این مهم موردتوجه قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: به‌طورکلی راه‌اندازی این پلتفرم کار ارزشمندی است و قطعاً نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.

ارائه خدمات مشاوره‌ای در سه حالت تصویری، صوتی و نوشتاری

محمدحسین چاوشیان مدیر مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم نیز در حاشیه این رونمایی اظهار داشت: این پلتفرم در راستای ارتقای فرهنگ مشاوره اصولی، نظام‌مند و با بهره‌گیری از برترین اساتید حوزوی و دانشگاهی و ارائه خدمات تخصصی در حیطه‌های مختلف مشاوره‌ای راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: در این پلتفرم ارائه خدمات تخصصی مشاوره توسط برترین اساتید حوزه‌های روان‌شناسی مشاوره و علوم تربیتی در ساحت‌های مشاوره فردی و گروهی، مشاوره تربیتی، مشاوره نوجوان، مشاوره تحصیلی، مشاوره استعدادیابی، مشاوره شغلی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره زوجین، مشاوره فرزندآوری، مشاوره حقوقی خانواده، همسان گزینی و روان‌سنجی صورت می‌گیرد.

چاوشیان تصریح کرد: این پلتفرم قابلیت ارائه خدمات مشاوره‌ای در سه حالت تصویری، صوتی و نوشتاری با حفظ رعایت حریم شخصی و خصوصی افراد را دارد.

پلتفرمی کاملاً ایرانی برای مشاوره

دکتر فاطمه سادات رازقی نیز در حاشیه این رونمایی اظهار داشت: این پلتفرم با بهره‌گیری از دانش مهندسان داخلی طراحی شده و تمامی استاندارهای لازم برای یک مشاوره آنلاین و استاندارد را دارد.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود پلتفرم ارم مشاور بتواند خلأ و کمبود مشاوره‌های دینی و قرآن بنیان را در کشور پر کند.

رازقی تأکید کرد: این پلتفرم اولین نرم‌افزار جامعی است که از سوی مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی به نشانی ERAMMOSHAVER.IR در دسترس است.

یادآور می شود سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز جمعه 25 فروردین‌ماه به کار خود پایان داد.

پایان پیام/


درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت