۲۶ فروردین ۱۴۰۲
با حضور اساتید حوزه و دانشگاه:

پلتفرم «ارم مشاور» رونمایی شد

پلتفرم «ارم مشاور» رونمایی شد
پلتفرم ارم مشاور با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، پلتفرم ارم مشاور به همت مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم راه‌اندازی شده با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم رونمایی شد، اولین پلتفرمی مشاوره خواهد بود که در زمینه مشاوره‌های قرآن بنیان و عمومی به ارائه خدمات خواهد پرداخت. حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی حسین‌خانی مدیر مرکز تخصصی امام خمینی (ره) در حاشیه رونمایی از پلتفرم مشاوره اظهار داشت: اصل این که بتوانیم مشاوره‌هایی را از طریق فضای مجازی گسترش دهیم، خصوصاً این که به سبک قرآن بنیان و بر اساس معارف و ارزش‌های اسلامی صورت بگیرد، اتفاق مبارک و جدیدی است.

وی ادامه داد: امتیازهایی که این نوع مشاوره دارد این است که بتوانیم نظام مسائل را از طریق این سامانه به دست آورده و بر اساس مناطق مختلفی که این آمار به دست می‌آید ما شناسایی داشته باشیم.

حسین‌خانی تأکید کرد: اصل بسیار مهم در مشاوره حفظ اسرار است و باید در مشاوره‌هایی که به‌صورت مجازی صورت می‌گیرد نیز این مهم موردتوجه قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: به‌طورکلی راه‌اندازی این پلتفرم کار ارزشمندی است و قطعاً نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.

ارائه خدمات مشاوره‌ای در سه حالت تصویری، صوتی و نوشتاری

محمدحسین چاوشیان مدیر مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم نیز در حاشیه این رونمایی اظهار داشت: این پلتفرم در راستای ارتقای فرهنگ مشاوره اصولی، نظام‌مند و با بهره‌گیری از برترین اساتید حوزوی و دانشگاهی و ارائه خدمات تخصصی در حیطه‌های مختلف مشاوره‌ای راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: در این پلتفرم ارائه خدمات تخصصی مشاوره توسط برترین اساتید حوزه‌های روان‌شناسی مشاوره و علوم تربیتی در ساحت‌های مشاوره فردی و گروهی، مشاوره تربیتی، مشاوره نوجوان، مشاوره تحصیلی، مشاوره استعدادیابی، مشاوره شغلی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره زوجین، مشاوره فرزندآوری، مشاوره حقوقی خانواده، همسان گزینی و روان‌سنجی صورت می‌گیرد.

چاوشیان تصریح کرد: این پلتفرم قابلیت ارائه خدمات مشاوره‌ای در سه حالت تصویری، صوتی و نوشتاری با حفظ رعایت حریم شخصی و خصوصی افراد را دارد.

پلتفرمی کاملاً ایرانی برای مشاوره

دکتر فاطمه سادات رازقی نیز در حاشیه این رونمایی اظهار داشت: این پلتفرم با بهره‌گیری از دانش مهندسان داخلی طراحی شده و تمامی استاندارهای لازم برای یک مشاوره آنلاین و استاندارد را دارد.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود پلتفرم ارم مشاور بتواند خلأ و کمبود مشاوره‌های دینی و قرآن بنیان را در کشور پر کند.

رازقی تأکید کرد: این پلتفرم اولین نرم‌افزار جامعی است که از سوی مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی به نشانی ERAMMOSHAVER.IR در دسترس است.

یادآور می شود سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز جمعه 25 فروردین‌ماه به کار خود پایان داد.

پایان پیام/


تعداد بازدید : ۷۵۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر